| UitataDeTimp a întrebat:

Ma descriu si voi imi spuneti pe ce profil sa merg.Bine?
Deci sunt fata, am note foarte bune(si mi se pare doar pentru ca sunt de la sat si e lasat mai moale), am mediile anuale peste 9.90, imi place limba romana, matematica, limbile straine, nu imi place chimia, nici fizica.imi palce bilogia, in schimb.

10 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Place* Biologia**
(sorry nu m-am putut abtine)
big grin

hmmm... fara fizica si chimie o sa iti fie greu la orice profil... in afara de uman.

Dar stii cum se zice:

"Viata este ca o cutie de bomboane, nu stii niciodata peste ce dai."

Oricat ti-am spune noi la ce profil sa mergi si la ce liceu si etc... Depinde doar de tinewinking inchide ochii(nu inca) si gandeste-te ce ai vrea sa faci intre:

Sa fii pierduta intre carti si sa iti folosesti imaginatia sau sa fii exacta si meticuloasa.

Daca alegi 1 Umanul poate fi alegerea pentru tine.
daca alegi 2 atunci poate ca totusi ar trebui sa incerci la real (daca iti place suficient matematica se poate trece peste fizica aia enervantawinking )

Orice alegi... have fun,
PT

| UitataDeTimp explică (pentru PinkTerror):

Pentru coectarea aceea ai ratat funda(nu m-am putu abtine).
Voi sunteti tampiti? scuzati termenul, dar vreti sa postam intrebarile fara nicio greseala? hellooo! o data ce scriem repede, nu avem cum sa nu gresim... mai scutiti-ma!

| PinkTerror a răspuns (pentru UitataDeTimp):

Hehehe...

Daca ai gasit, totusi, ceva care sa te ajute, eu sunt multumit. Nu fac asta pentru fundewinking

Hey... nu sunt tampit! dar cand vezi mereu intrebari triste, ai tendinta de a iti gasi amuzamentul in lucruri mici. ^_^

Nu o facem cu rautatewinking asa ca nu pune la suflet si te rog fara injurii. da?

Have fun,
PT

| UitataDeTimp explică (pentru PinkTerror):

Bine@

| hummmer a răspuns:

Nu prea iti place limba romana- ''bilogia''.

| UitataDeTimp explică (pentru hummmer):

Deci nu am nevoie de un corector.Am scris repede pentru ca mai aveam de invatat!

| smocky a răspuns:

Cel mai bine, filologiehappy

| Margarint_Florin_1989 a răspuns:

Nu stiu daca merge sa iti las site-ul, dar intra aici : www.fetefaraminte.ro

| ButterflyM a răspuns:

Doar tu esti in masura sa alegi ce iti place si ce crezi ca ti se potriveste... daca vrei parerea mea, eu cred ca ar trebui sa incerci la filologie daca spui ca iti place romana si lb. straine

mate-info nu cred ca ti s-ar potrivi din moment ce nu iti place fizica si nici chimia