| Elish090 a întrebat:

Ma doare o măsea când mestec pe ea. I-am scos nervul de 2 luni și nu avusesem probleme însă acum când o ating ma doare. Este o durere suportabila însă deranjează totuși. Când fac sport simt o zvâcnire în ea, ceva, o pulsare. Totul de când a început școala. Este cumva din cauza curentului? Este a doua zi în care măseaua este asa.

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, probabil ti s-a facut infectie la maseaua respectiva, tratamentul de canal nu a fost in totalitate steril si de aceea te doare, eu am 6 luni de cand mi-am scos nervul la o masea si nu am probleme, du-te la dentistul care ti-a facut manopera, succes

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Da, din cauza curentului dar si de la nerv, mesteca cu partea cealalta, alearga cu gura inchisa.