| Dyingfetus a întrebat:

Ma ingras usor de la un timp. SUnt destul de grasuta. Sunt in crestere si sunt si scunda, si nu vreau sa ma abtin sa mananc mancare sanatoasa. Dulciuri nu mananc deloc multe, prefer fructele. Dar nu inteleg cum sa fac sa slabesc asa putin 3 kg -4. Aveti idei? Sport nu am cum sa practic decat la scoala ...si in weekend.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu coneaza cuma arati sau cat de grasuta sau sclaba esti conteaza ce e pe interior nu pe exterior adica ce suflet ai nu iti fa griji trebuie sa fii doar tu insati lumea te va iubi asa cum esti tu