| melaniame a întrebat:

Ma intrebam daca ii pot gasi pagina de facebook cuiva daca ii stiu numele mic si unde sta?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu este suficient sa ii stii prenumele, trebuie sa ii stii si numele de familie, de exemplu sa presupunem ca pe persoana respectiva o cheama Maria.Pai sunt multe fete cu acest nume, doar daca o cunosti pe acea persoana, ai vazut-o fata in fata si ai putea sa o recunosti in poza de profil, doar asa vei da de ea.Intri pe contul tau de facebook sau pe al vreunui prieten iar sus iti va aparea o casuta unde scrie"cautati persoane, locuri sau lucruri". Scrii acolo numele persoanei respective, desi nu iti garantez ca o vei gasi atata timp cat nu ii stii si numele de familie.Bye!

2 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Din cate stiu nu, nu se poate.Gandeste-te ca sunt foarte multe persoane.

| 1str a răspuns:

Daca ai sti id-ul de mess ar fi mult mai usor.