| Stefaniastef637282721 a întrebat:

Mă place? La banchet nu m-a invitat la dans decât cu ajutorul unei prietene si se tot uita la mine după l-am întrebat dacă vroia sa ma invite la dans si a zis ca da. Ca ne-am mai intalnit pe hol toti prieteni si mi-a cerut numărul de telefon eu i l-am dat greu. El mereu imi da mesaje primul dar odata ii dau mesaj :
Eu : Ce faci
El : Bine, acasa
Eu :ok
El :Vorbesc cu prietena mea
Ce sa cred? Ca eu sunt sau alta?

4 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Si ce ai mai asteptat? trebuie sa il intrebi direct daca are vreo relatie sau daca ii place de cineva etc. Nu mai astepta ca poate sa fie alta in locul tau, nu ai nimic de pierdut in asta.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Daca a pomenit de banchet pot avea ori 14 ani (banchetul de dupa clasa a 8-a) ori 18 ani (banchetul de dupa clasa a 12-a). La cum s-a exprimat mai degraba ma face sa cred ca au 14 ani laughing
Pai ce sa faca si ei la bancheturi? Danseaza si se combina ca doar nu-s fraieri ca mine sa stea 7-8 ore cat dureaza doar pe scaun sau afara si sa nu vorbeasca cu nimeni. Este normal la varsta lor.

| utilizatornou18 a răspuns:

Il intrebi cum arata prietena aia sau direct „esti intr-o relatie?"

| Alex704 a răspuns:

Nu inteleg de ce nu l-ai intrebat direct.Asa acum stam sa ne dam fiecare cu parerea daca se referea la tine sau la alta.Tu ce i-ai raspuns la mesaj?