| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictisesc de moarte, de luni intregi stau cu capul in calculator si ma plictisesccccccc. ce sa fac sa ma distrez, sa ma simt bine? funda la cele mai multe idei!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Iesi afara cu prietenii. Ia-ti pe cineva si duceti-va la munte. Creeaza ceva, deseneaza, croseteaza, descopera-ti o noua pasiune. Ia-ti un catel, cu el sigur nu ai timp sa te plictisesti si inveti sa devii mai responsabila. Poti sa iesi cu el la plimbare. Ajuta-ti mama prin casa la treburi.Sa vezi ce repede zboara ziua si nu o sa ai timp sa te plictisesti.

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Invata sa faci origamihappy

| anonim_4396 explică (pentru LolaLollita):

Hey,ai putea sa imi raspunzi la cea mai recenta intrebare a mea|? iti voi da garantat funda, daca raspunzi cu multe raspunsuri.

| Anamaria1998lool a răspuns:

Depinde foarte mult de pasiunile tale. Gasesteti un hobby desenul, dansul, muzica, iesi cu prietenii, invata sa mergi pe role e super distractiv, acum in perioada craciunului mergi la patinoar cu prietenii. Sper ca ti-am dat cateva idei te pup

| gyv a răspuns:

Pai activitati pe calculato iti dau eu catevaa!
1. uitate la filme
2.joaca jocuri(friv, kizi)
3.asculta cele mai noi melodii aparute4
4.descopera ceva mereu pe calcultor adica:eu mereu cand intru pe calculator mil dezvolt, gasesc ceva nou.
In legatura cu activitatile pe afara fa-ti si to o gasca de prieteni iesi cu ei, faceti ceva!