| xSkrilleXs a întrebat:

De la un timp am inceput sa ma plictisesc la calculator, privesc diverse filme, stau pe facebook, pe mess, dar mam cam plictisit, voi cf la PC?big grin

Răspuns Câştigător
| AnonimusGirl a răspuns:

Fa-ti cont pe vplay si uitate la seriale de exp: comedie.How i met your mother, Modern Family sau drama... 90210, Grey's Anatomy, sau Pretty Little Liars:X mai sunt multe dar depinde ce iti placewinking

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Stau pe TPU, Wikipedia, Crimetime, Wattpad, Descoperă etc.

| MegaOmega a răspuns:

Daca te plictisesti, provoaca prietenii de pe mess la "Adevar sau Provocare" pe conferinta. Vei fi suprins(a) cat de bine te vei putea distra si cat de multe lucruri vei afla.