| FUCKy0u a întrebat:

Ma plictisesc.Nu va plictisiti? Hai sa ne plictisim impreuna laughing)Sugestii?

11 răspunsuri:
| ammy12 a răspuns:

Hm...Ori ne plictisim vorbind aici, ori ne plictisim uitandu-ne la televizor, ori de plictisim mancand so? Do you want speak with me when you watching tv and i eat?batting eyelashes

| FUCKy0u explică (pentru ammy12):

Yes.Pai hai sa facem o plictiseala calumea pe mess daca vrei laughing)Vrei? Eu n-am nimic mai bun de facut

| ammy12 a răspuns (pentru FUCKy0u):

Imi convinebatting eyelashes Dai tu sau dau eu? Cine da startul?batting eyelashes

| FUCKy0u explică (pentru ammy12):

Smarajackson@yahoo.comwinking

| FUCKy0u explică (pentru ammy12):

Cu,,s'' mic

| FUCKy0u explică (pentru ammy12):

Care-i ID-ul tau?

| ammy12 a răspuns (pentru FUCKy0u):

Flooo.rinaaa

| 8mariastar a răspuns:

-Iesi la o plimbare prin parc cu prieteni

-margi la suc cu prieteni
Jocate cu prieteni pe la poarta stai pana seraface-ti un foc la poarta
sau depinde in spatele blocului (dar vezi sa nu dati foc la ceva sa nu va vad cumva la pro tv)
-Mergi la piscina cu prieteni etc...

| prizeFTW a răspuns:

Si eu ma plictisesc pe tel apoi pc tv si cand dorn

| EmyEmyy a răspuns:

Hai sa te intreb diferite chestii :
Cati ani ai?
De unde esti?
Ai vreun hobby?
Te pricepi la ceva in mod special?
Care e mancarea ta favorita?
Cum iti place painea, neagra sau alba?
Ce telefon ai?
Care e primul tau telefon?
La ce ora raspunzi la intrebarile astea?
Bafta! Funda?

| FUCKy0u explică (pentru EmyEmyy):

15,Piatra Neamt,pictura si inotul si animalele si muzica,pictat, pizza, neagra, Alcatel, 15:55. Acum sa pun si eu o intrebare.Ce-i asta, chestionar? laughing)