| Cattalina a întrebat:

Ma plictisesc rau... idei sa scap de plictiseala?:S fundatongue

4 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Nu stiu

| siwel a răspuns:

Adu-ti aminte ca esti iubit(a). Si ca cea mai grozava finta din univers e incantata de tine si te iubeste! (Dumnezeu)
Si daca ti-ar scrie vedeta x pe care o admiri o scrisoare probabil ca ai citi-o si reciti-o, dar ti-a scris Dumnezeu o scrisoare de dragoste. Scrisoarea se numeste Biblia si in ea ai in Noul Testament cele 4 Evanghelii in care e viata lui Iisus. Cea mai fantastica persoana care a umblat pe acest pamant. Citeste: antiplictis garantat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce fac si eu acum, uitete la curiozitati, asculta muzica pe youtube, funny moments, funny bloopers, citeste bancuri seci laughing, sunt o gramada de posibilitati

| Ghiuta_Ionut_1990 a răspuns:

Salut! Alatura-te si tu familiei noastre www.nefewap.ro! Pentru a ne accesa site-ul,intra de pe opera mini, nu ezita, avem o multime de servicii gratis!