| sasaleo123 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu completarea declarație de autenticitate la ase? Trebuie sa ingros spațiile albe? Dacă da, pe care? https://imgur.com/a/ltJ4u8X

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Și te mai miri de ce zic ăștia ca la ASE îs numa reduși...
Tu chiar nu știi să-ți scrii numele, prenumele, nr de buletin și ce-ți cere?!

| sasaleo123 explică (pentru Catrice):

Nu asta este întrebarea mea, eu nu înțeleg dacă ar trebui sa ingrosez pătrățele. Ia în considerare încă sunt un adolescent nu știu încă ce fac.

| Catrice a răspuns (pentru sasaleo123):

Și? Și eu știam sa citesc niște rânduri la vârsta ta.
Precis zice acolo sa bifezi, adică pui X unde te încadrezi.

| sasaleo123 explică (pentru Catrice):

Poti sa imi arati unde scrie asta pe foaie eu nu am văzut?

| sasaleo123 explică (pentru Catrice):

Si nu cred ca ar trebui sa fiu atacat pentru ca pun o întrebare pe un site de întrebări

| Catrice a răspuns (pentru sasaleo123):

Pai tu ai documentul, în poza vad doar partea de bifat.
Trebuie sa scrie înainte sa te pună sa alegi cum sa bifezi sau vreo nota de subsol la finalul paginii sai documentului.
Dacă nu, e clar ca e cu X

| Catrice a răspuns (pentru sasaleo123):

Păcat ca unele întrebări sunt la mintea cocoșului.

| sasaleo123 explică (pentru Catrice):

Numai partea aia mă interesează sa o completez. Eu mă gândeam sa bifez 1, 2, 4 dar nu sunt sigur de ultima

| Catrice a răspuns (pentru sasaleo123):

Ar cam trebui