| aditzu92 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat, am fost odata la pariuri sportive cu un coleg sa-i bagam la dirigine un bilet, acel baiat cu care am fost, a "bagat la masinute", ma invatat si pe mine si acum nu ma mai pot lasacrying( exact ca cei care fumeaza"nu ma mai pot lasa"am pierdut destui de multi bani, nu castig deloc, de aceea nu mai am eu un ban in buzunar de la o vreme si astazi am pierdut 20 de leisad helpsad

1 răspuns:
| Angiutssa a răspuns:

Este important sa stii ca jocurile de noroc nu sunt facute ca tu sa castigi, ci ca altii sa castige pe seama ta.Iti satisfaci orgoliul cand pierzi sau cand ai bani sa te duci in week-end la o bere? Cu vointa poti sa te lasi.Multa bafta!