| RuxandraBianca a întrebat:

Ma simt cam singura.n-am ce face, sau cu cine vorbi(ma refer la ora asta)...ma plictisesc. ce sa fac?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate gasesti un film/serial la care sa te uiti

| FemeiaPisică a răspuns:

Citeşte o carte şi nu o să te plictiseşti.

| Voidwithin a răspuns:

Te uit la un film, mananci, te culci, te uiti la stiri, te joci.

| FastAndFurious a răspuns:

Despre ce vrei sa vorbesti?

| RuxandraBianca explică:

Nu vreau sa ascut muzica sau sa ma uit la un film ori sa citesc o carte...

| Perrystain a răspuns:

Pai de exemplu te uiti la un serial pe internet de exemplu The Vampire Diaries sau asculti muzica...

| Ade44 a răspuns:

Intra pe omegle.com rolling on the floor. E amuzant ca mai dai de prosti si mna.