| aDEeLAa a întrebat:

Exista vreo persoana care nu are cu cine vorbi? Eu ma plictisesc si ma simt singura.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum sa te plictisesti? Exista asa ceva? laughing

Am citit intr-o carte mai de mult, ca cineva isi cerea scuze la altcineva(evident) ca l-a facut sa astepte si ca poate s-a plictisit.
Cealalta persoana i-a raspuns ca nu e nici o problema, ca el doar a stat acolo si a existat.

Daca nu lasi lucrurile sa treaca pe langa tine nu o sa te mai plictisesti. O sa vezi ceva nou in orice.

PS: conform anumitor studii, lenea si plictiseala sunt derivate din prostie. Zic in general, sa nu imi sar in cap happy

| aDEeLAa explică (pentru DoarBogdan):

Mai stii in ce carte? happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru aDEeLAa):

A... stiu ca avea coperta spre portocaliu putin laughing
Nu mai stiu exact titlul, dar stiu ca imi notam lucrurile care imi pareau interesante din carti. Cartile citite le trimit acasa (ca aici nu prea am unde sa le tin), deci poate o sa ma uit cand ajung pe acolo de ea.

| SilentRain a răspuns:

Prezent

| Plato a răspuns (pentru SilentRain):

Esti bipolar/a sau e ceva sex nou ce permite adresarea la ambele genuri?

| aDEeLAa explică (pentru SilentRain):

Ti-am lasat mesaj happy

| SilentRain a răspuns (pentru Plato):

Ce ai fumat, Dorele?