| drumurile a întrebat:

Ma simt f trista ma simt ciudat nu stiu ce-i cu mine, ce sa fac sa depaasesc statea asta?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Vorbeste cu cineva.Cu noi. Zi-ne cum sta treaba cu viata asta de adolescent.Pe cine iubesti fara speranta? Cine nu te intelege? Spune tottongue

10 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Găsește ceva care să te înveselească, fă ceva diferit, ieși cu prietenii, ascultă muzică, fă o plimbare sau orice știi că te relaxează. Probabil ai o zi mai proastă sau e din cauza vremii urâte. Dar mâine îți garantez că vei fi altfel. De obicei și mie mi se întâmplă asta când vreau să fac ceva și nu pot sau pur și simplu sunt indispusă. E o stare trecătoare, nu te îngrijora! Pa!

| Narfundo a răspuns:

Sex

| Narfundo a răspuns:

O sa ajungi o grasalaughing.

| Nimic special a răspuns:

Aculta muzica vesela:X
danseazalove struck
uita`te la o comedie:X
iesi afara la aer cu prietenii:X
bea o tarielaughing
mAnanca dulcuri; X
uita de toate problemele:X. \dancing

| rocsana15 a răspuns:

Uita-te la asta:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Pe mine ma binedispune intotdeauna :))
Iti spun sigur ca e doar o stare trecatoare. Poate esti inainte de ciclu:-? nu stiu sigur. Dar stiu ca o sa treaca. Asculta muzica, iesi cu prietenii, uita-te la video-uri haioase, citeste bancuri etc.
Succes :*

| Antisistem11 a răspuns:

Nu styuu

| dawnstar a răspuns:

Mananca ciocolatabig grin multa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te cu parapanta laughing

| RockOn666 a răspuns:

Eu sunt asa mai tot timpul.Am in jur de 2 ani cred.De multe ori ascult muzica ( metal, crunk, j-rock), dansez, plang( cam ciudat, dar plang mult )si ma inveselesc instantaneu
Eu stau foarte mult singura, si ador asta. poate tu daca stai singura te simti ciudat, te intristezi repede, depinde de persoana. incearca sa stai mai mult pe afara, razi cu prieteni si poate o sa-ti treaca.