| Cattalina a întrebat:

Ma simt ff prost in ultima vreme...Mai ales in preajma lui

Azi in ora de religie am inceput sa plang cand el a intrat in clasa...

Adica vroi credeti ca ma uraste? Eu asa cred...cryingcryingcryingcryingcrying

3 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Pai nu este o problema mare, eu sincer cred ca tu faci acest lucru. Fa-te ca nu-l vezi. Fa-te ca nu exista si vei scapa.
Sper ca te-am ajutat.

| Nika_1744 a răspuns:

Salut.eu cred ca tii mult la el, de obicei si eu sint sentimentala ca tine, dar nu cred ca te uraste...incearca sa nu te afli prin preajma lui, vei simti daca iti lipseste intradevar.In aceasta situatie daca el tine la tine va incerca sa fie aproape de tine...Bafta

| Zen_7127 a răspuns:

Ai o problema mai mult ca sigur