| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt intr-un fel ciudat.Adica toata lumea ma ignora,ma vb pe la spate ma jigneste si se stramba la minecrying.Nu mai pot, va rog ajutati-ma cu niste sfaturi, va implor.nu mai pot crying

2 răspunsuri:
| anonimcusangerece a răspuns:

Fa-ti un/o prieten/a care sa te includa in grupul lui...iar daca acele persoane sunt invidioase pe tine... ignorale, lumea e rea, invidioasa, stiu din experienta si cred ca sunt mai mica decat tine big grin dar totusi stiusad

| ginapop a răspuns:

Intreaba-te daca ai facut ceva pentru a genera acest comportament. Daca nu, ia in considerare si optiunea ca ei ar fi invidiosi pe tine pentru vreun motiv. Este insa posibil sa fie o combinatie a celor 2. Incearca sa fii mai friendly, sa te bagi in discutiile in care simti ca te pot integra si gasesteti un "aliat" care sa te bage intr-un grup mai mare. Mult succes.