| MiKutzelu34546 a întrebat:

Ajutati-ma cu un sfat!
Am o prietena... tine la mine enorm si eu tin la ea dar toata lumea stie ca e Cur.a si o vorbeste pe la spate. Mi`e greu, ce ar trebui sa fac? Isi va face rau daca ma despart de ea: "Daca nu ai fi tu eu nu mai are rost sa traiesc". Nu pot ignora nici vorba lumii o sa imi stric reputatia...
Sfaturi?

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Frate ce pot sa iti zic, eu zic sa nu faci ceva aiurea, sa nu o ai apoi pe constiinta... adica daca tine la tine. si nu am inteles faza cu cur.a

| MiKutzelu34546 explică (pentru M1hai):

Pur si simplu e curwa si toata lumea o vede asa...si ma doare cand aud asta

| M1hai a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

Asta tine de tine, ce urmeaza sa faci... aici chiar nu stiu ce sa iti spun sa faci