| Striker14 a întrebat:

Ma tot gndeam sa imi cumpar un telefon nou, dar nu stiu ce sa aleg intre HTC Desire 310 si Nokia Lumia 635. Accept orice varianta, totul e sa fie pana in 600 lei, nu mai mult. telefonul o sa fie folosit pentru facebook/twitter/wapp/viber si ceva selfie-uri si jocuri

Va rog ajutati-ma sa fac alegerea cea mai buna, va multumesc big grin

Sarbatori fericite!

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca il vrei pentru calitatile acestea, HTC-ul e destul, sunt la fel de bune la performante, aproape la fel de bune. Daca vrei totusi poze mai bune, opteaza spre Lumia. O sa-ti vina mai usor totusi android-ul, decat windows phone.
Recomand sa iei de la eMAG:
http://bit.ly/1rcuLT4 HTC
ori Lumia http://bit.ly/1rcuKhQ

| Striker14 explică:

Deci pana la urma am luat Lumia, ca Android am tot avut, si vreau ceva mai interesant laughing

Am dat cate un vot la toata lumea happy

| Georgeta34224 a răspuns:

Dintre cele 2 ti-as recomanda Nokia Lumia 635, ti-o spun din propria experientawinking

| GeorgiiStefii a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti cumperi HTC-ul.Lumea din Romania spune ca nu este unul ok deoarece nu multa lume cunoaste firma.De ex. in Germania, HTC-ul este o firma cunoascuta si lumea isi cumpara telefoane de genu'.In primul rand ti l-as recomanda deoarece are un sistem mai OK si mai usor. In al doilea rand ti l-as recomanda pentru ca are 5 megapixeli si front camera dar celalalt are tot 5 megapixeli da' nu are front camera. Acum tu decizi! happy