| Visatoarea a întrebat:

Mai este cineva treaz/a?!

18 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

5:40 si ma tin pe picioare smug
Bat recordul din anii anteriori.
Acum cativa ani adormeam pe la 4, dar acum NO Sleeping!
Happy new year!

| MMihai a răspuns:

Acum scriu la calculator dormind

| Wehrmacht a răspuns:

Da,da,da.Deci nuas am dormit toata noaptea.Nu am pus ochk pa och

| AnonimNoName a răspuns:

Da. eu. si nu am deloc somn straight face laughing)

| francesca89 a răspuns:

E 9.32, gatesc si ma simt minunat! la multi ani!

| Ecea a răspuns (pentru francesca89):

Francesca. :X szya,ma bucur sa mai aud cate ceva despre tine,imi pare bine ca te distrezi,la multi ani.
La multi ani tuturor.

Practic sunt treaz,teoretic nu prea, incerc doar sa dorm, insa nu reusesc.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Yup.
5:38 si rezist ff bine smug
Lma...

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Inca sunt treazaaaa...si nu am dormit deloc de anul trecut smug.
Tu cum mai esti? smug

| CobraLeon a răspuns:

Acum am venit de la chef...beau o cafea sa imi revin putin. Deoarece nu am de gand sa dorm pana marti dimineata(deseara runda 2) am zis sa vad ce mai e pe TPU si...laughing

| XxRoyalxX a răspuns:

Bine ca este revelionul caci in rest asta nu este un motiv de laudat ba din contra voi aveti nevoie de somn, poti asa ai 11 sau 12 tot ai nevoie de somns daca nu era revelion si nici de revwelion nu va fortati ochi cand va este somn va culcati ...Nu este bine, dpa aceia va itrebati de c ema dor ochii!winking Bafta funda?

| Pumma09 a răspuns:

Da i'm treaz laughing. Noapte alba pentru mine... ceva obisnuit pentru rev laughing.
In vara voi incerca sa imi bat recordul de 5 zile & 5 nopti nedormite :-s.

| ioana1704 a răspuns:

Desigur. acum sunt treaza!

| peachglow a răspuns:

Dap big grin eu incerc sa-mi bat recordul de anul trecut de stat treaza pana la 8straight facestraight face dar imi cad ochii in gurastraight facestraight face

| Visatoarea explică (pentru peachglow):

straight face baafta...eu incerc sa rezist pana la 10 straight face

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Toti demult

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Oh you ohu dadadadadada... pina la ora 3-4 max 8 pm in 1.1. 1012

| namnumeba a răspuns:

Dapbatting eyelashes treaz ca nou nascut laughing incerc sa rezist pana diseara la 23 confused

| TheLostAir a răspuns:

Well...Am 11 ani...Si din moment ce iti scriu:sunt treaz si din moment ceam 11 cred ca v-am facut pe toti fiind mai mic si stand la fel de mult ca voi