| nucaraata a întrebat:

Mai intai cititi intrebarea asta : http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/ce-faci-atunci-cand-es ti-prinsa-intre-dorinta-si-prietenie-atunci-cand-aproape -te-culci-cu-un-tip-cu-prietena-ta-afara/

Bun, si acum...Hey TPU! Am mare nevoie de un sfat. Deci, am ajuns sa ma culc cu tipul ala, in vara asta, si apoi el s-a impacat cu cea mai buna prietena a mea. S-au despartit si a inceput liceul, etc. Prin noiembrie a fost ziua lui si amandoi ne-am imbatat, si aproape am facut-o din nou. De atunci totul parea sa fie altfel, i-a spus unui prieten de-al lui ca incepuse sa ma placa (tipul ala ma placea) si ca nu poate sa fie cu mine din cauza ca el (prietenul lui) ma place pe mine, iar prietena mea cea mai buna il place pe el (tipul cu care m-am culcat). In cateva zile am aflat si eu, am vb, dar nu am fost impreuna. Pe la sfarsitul lui noiembrie a fost si ziua celei mai bune prietene ale mele, si ei doi s-au sarutat. Va dati seama cum m-am simtit...Acum cateva zile am aflat ca i-a spus celei mai bune prietene ale mele ca atunci cand in vara ne-am culcat impreuna el ma placea un pic. Si azi m-a sunat si am avut si o discutie printre care am vb si despre asta. Iar el mi-a zis ca nu e adevarat, ca el doar m-a folosit si sa nu mai sper ca intre noi oricum nu o sa fie nimic. Ce sa inteleg eu din toata povestea asta? Tin sa precizez ca e genul de tip orgolios si mandru care nu ar accepta niciodata nimic. Nici macar sentimentele nu si le-ar accepta. E cel mai bun prieten al meu. Ce sa imteleg deci? Intr-adevar m-a placut si acum nu mai vrea sa recunoasca, nu zic ca inca ma mai place, dar m-a placut, sau nu m-a placut niciodata sau a aruncat doar vorbe in vant?

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Te-a fraierit, voi generatia fb cadeti usor vai de voi...

| Primu_GigiBecali_1980 a răspuns:

N-aveti ce adica fac parte din aceeasi generatie dar sunteti un pic cam in urma inteleg ca urla hormoni in voi da nu mai fiti asa de usuratice fara suparare multi mai mari ca voi ca pacalesc usor