| acadea57 a întrebat:

Mai pot sta in caminul liceului daca am bifat ca nu vreau sa stau? Si daca da, ce trebuie sa fac ca sa intru?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am avut o colega care, la inscrierea la facultate, a completat fisa respectiva eronat si a ramas pe dinafara. A facut o cerere la decan si totul s-a rezolvat. Lucrurile astea se pot indrepta. Iti recomand sa vorbesti cu decanul sau cu administratorul caminului pentru a vedea ce-i de facut.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că poți să stai în cămin, dar trebui să declari că te-ai răzgândit și că acum vrei să stai.