| FanTpu99 a întrebat:

Ce medie generala trebuie sa am sa intru la un liceu cu profilnsportiv? Si cam cat costa caminul?

6 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

In medie 7-7, 30.
Si caminul variaza, depinde de conditiile de acolo 200-300 de lei.

| vlad89c a răspuns:

Salut!
Nu este deloc adevarat ce spune badgril, media generala difera de la fiecare liceu, IN NICI UN CAZ 10 laughing, la liceul sportiv din Oradea se intra si cu 6.
Nu iti face griji, nu au innebunit toti; e mica media ori cum, concentreaza-te pe examene.

| Badgirl117 a răspuns:

Hey TPU! Media generala pe care trebuie sa o obti este de zece sau noua, insa nu stiu cat ar costa! Depinde! Sa spunem daca practici un spor si excelezi, adica devi mai bun, sau atingi un nivel ridicat s-ar putea sa primesti o bursa din care ai putea sa iti platesti caminul! Cred! Cel mai bine e ca parintii tai sa vorbeasca, sa se intereseze despre si ce uportunitati si ce sanse ai ca sa intri! Dar pana atunci iti urez mult noroc si iti tiu pumni!

| vlad89c a răspuns (pentru Badgirl117):

Ma scuzi laughing
De unde ai scos aberatiile astea? La cele mai bune licee din tara pe FILOLOGIE (cea mai cautata la liceu) este in jur de 8-9; foarte rar depasteste cea mai mica medie 9.
La cele cu program sportiv este mai mica de 7-8, in unele judete se intra cu 4-5.
laughing Auzi, 10 rolling on the floor

| Badgirl117 a răspuns (pentru vlad89c):

Na bine sa fit e ca tine! Eu am vrut sa te ajut da daca tu asa tratezi pe cei ce vor sa te ajute!?!

| vlad89c a răspuns (pentru Badgirl117):

Nu eu am pus intrebarea.