| mariutza a întrebat:

Mai tot timpul sunt balonata simt ca imi explodeaza burta laughingbig grin... ce as putea face? ce sa mananc sa nu mai fiu asa balonata? sfaturi pls big grin

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

Sa nu mai mananci in graba, sa ai grija sa mesteci calumea.
Suna aiurea, dar chiar asa e. happy

Si mananca fructe. Multe, dar nu in exces.
Am avut aceeasi problema. happy

7 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Iaurt Activia. E cel mai bun, si chiar functioneaza.

Bafta!

| StaRmAgiC a răspuns:

Eu sunt la fel ca tine...eu de la activia ma balonez si mai rau...laughing pai nu manca fierbinte.nu bea in exces lapte...etc...oricum eu iau pastile sa nu mai ma balonez. oricum evit.bauturile acidulate.alimentele pasteurizate...cartofii fiertzii.merele.portocalele...pe'astea le consum cand nu ies din casalaughing

| mariutza explică:

Thx all :X

| yoanna73 a răspuns:

Pastile de ananas de la farmacie

| devine a răspuns:

Sau Espumisan, e foarte bun. si mananca mai cu calm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zama de fasole

| soryn93pk a răspuns:

Incearka activia peace sign