| anonim_4396 a întrebat:

Maine, adica vineri, vine prietenul meu acasa, de la facultate. ideea e ca ne.am certat si nu stiu ce sa fac. daca o sa vina la mine ce sa fac..cum sa reactionez. a avut de ales dintre mine si un fb. iar el a ales ....mda de aceea suntem certati, vreau sa inteleaga ca a gresit, nu acel site isi creaza un viitor...

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca baiatului ii place mai mult fb decat tine este grav, trebuie sa fi o persoana extrem de nasoala incat el sa aleaga facebook in locul tau. sunteti studenti sunteit la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri, daca esti intr-o relatie, la prima cearta gata adio., nu este timp de pierdut, sunteti asteptati la urmatorul pat cu un nou cearsaf, eu cred ca iubitul tau isi face de cap acolo la camin, este si normal ESTE STUDENT are nevoie de diversitate SEXUALA daca vrea sa evolueze, lucru valabil si pentru tine, ce ramane de facut este sa va retrageti elegant din relatie si sa mergeti mai departe

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Parca in alta intrebare ne intrebai ce sa ii spui "mesaj de adio" si ca te pierde iar acum iar faci pe posesiva pentru ca omul vrea sa aiba timpul lui si a stat pe facebook.