| yappi a întrebat:

Deci spuneam mai devreme ca prietenul meu a spus ca i este rusine sa vina la mine la film daca e si tata acasa dar acum eu aveam la status la mesenger "film!" si el a intrebat la ce film ma uit. I'am spus iar apoi el a zis ca poate vine maine la mine la film dar astazi chiar nu avea chef sa se uite la un filmstraight face. A spus ca spera ca nu m-am suparat el nu vroia sa imi spuna asta sa nu ma supar pe el.Nu stiu nu vreau sa interpretez gresit credeti ca incepem sa ne indepartam sau avea doar o pasa proasta?straight faceFUNDA:*

7 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

S. a intamplat o data. Daca nu e un obicei atunci nu e vorba de departare. Oricine are momente si mai neplacute. Asa ca nu ai de ce sa te ingrijorezi.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Cred ca doar avea o pasa proasta. Poate chiar nu se simte bine astazi sa se uite la un film, cum a zis si el, nu are chef. Doar nu o sa incepeti sa va indepartati ca nu va uitati la un film impreuna. Nu face din asta un capat de lume.winking Bafta!

| stef87 a răspuns:

Copilarii oh go on! Sa refuzi sa merge la cineva acasa de rusinea parintilor ei e total aiurea, iar apoi "vai, te uiti la film, hai sa vedem filmu impreuna!"... vrajeli! Fiti si voi seriosi! Deasemenea, sa te framanti pentru orice nimic intamplat chiar nu merita! Sunt alte lucruri care ar trebui sa va preocupe: va intelegeti cu adevarat sau e doar o placere fizica? Aveti posibilitatea de a va creea un viitor comun? etc.

| Muppet a răspuns:

Eh ...probabil nu avea chef de filme. se mai intampla ...asa ii faceam si eu ptietenului meu big grin

| Nolkyz a răspuns:

Copilarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred va indepartati. cred ca va iubiti dar uneori, e nevoie sa fiti singuri! asta nu inseamna ca e de rau.

| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Buna.
Cred ca ii era rusine de tatal tau. Poate credea ca tatal tau o sa se holbeze la toaatae miscarile lui si nu o sa ii placa.Sau poate nu avea chef de un film petrecut cu familia ta.Alta data poate o sa vina! Fyndita?big grin:*happy:Xbig hug