| m3zzzu a întrebat:

Maine, cel mai bun prieten al meu implineste 18 ani. Ce cadou i-as putea lua tinand cont ca este o fire deschisa, care tine la glume pana la o anumita limita etc. Nu vreau chestii de genul : prezervative, bautura.

1 răspuns:
| lovethebest a răspuns:

Un tablou cu voi, sau o poza in rama cu voi.sau un album cu poze,amintiri. un fel de mic oracol. ceva care stii ca isi doreste de mult, si incearca sa-i scrii o felicitare cu cuvintele tale, va fi foarte incantat de asta! incearca lucruri simple...