| Rebelata a întrebat:

Ce cadou sa ii fac la maicamea tinand cont ca implineste 32 de ani

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de flori si o cana frumoasa (daca bea cafea) si o oja.

| BadAngel3 a răspuns:

Niste balonase, un parfum, o bluza si tortul ei preferat. Aaaa si confeti.Sigur ii va placea. Succes!

| AnaRadu a răspuns:

HEi. Ii poti lua un buchet de flori si un parfum.

| CristineCriss a răspuns:

Buna! Un tort cu crema care ii place ei, o poza cu voi doua sau o perna personalizata cu voi doua/familia, găteste ce ii place ei si surprind-o, ceva de la Avon sau Oriflame, buchet de flori spectaculos de exemplu de la Floris sau scoate-o in oraș "ca fetele " si cand o duci acasa familia sa o aștepte cu un tort