| Moonster a întrebat:

Maine e Ziua Copilulul si milioane de copii sarbtoresc, voi ce cadou ati vrea sa primiti de la parinti

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

De la parinti nu vreau niciun cadou. Insa, momentan, imi doresc un singur lucru pe care parintii nu mi-l pot oferi: bac-ul! Sper sa il iau cu brio love struck

| MissL a răspuns:

Banii de shopping, vreau haine noi! laughing

| NothingImportant200 a răspuns:

Eu nu vreau absolut nimic. Atata timp cat parintii mei sunt langa mine si imi pot oferii un acoperis deasupra capului si hrana necesara este foarte ok.

| Anca4747 a răspuns:

Eu imi doresc foarte mult o pianina sau o chitarawinking Dar oricum nu vreau neaparat sa primesc un cadou big grin