| pikco a întrebat:

Maine e ziua unei prietene bune (16 ani) si ne tot gandim ce sa facem ceva funny, o surpriza.
Ca de obicei umflam multe baloane (ii tare super, dar cam se invecheste ideea) si de aia vreau ceva nou. Pls Help :*

4 răspunsuri:
| AleXandra649 a răspuns:

Foloseste petale de flori adica fa o imima sau ceva cu ele, umple baloanele cu confetii si agata-le in asa fel incat daca le spargi sa se imprastie confetii pe jos, organizeaza jocuri de ex: adevar si provocare, sticluta, dansati. Sper ca ti-am fost de folos si distractie placuta

| christinutza a răspuns:

Daca e ziua unei bune prietene, nu conteaza cate baloane ii umflati sau ce forma va avea tortul, important e sa fiti impreuna si sa va simtiti bine.asa ca nu iti mai bate capul cu de astea si tine minte un singur lucru:intentia conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley are nou cont pe youtube http://www.youtube.com/TheNewMileyMandyFans

| ramona0506 a răspuns:

Nu conteaza
umpleti o camera cu multe multe baloane colorate, si pregatiti pe o masa rotunda nu prea mare, un tort, ar fi frumos sa-i imprimati poza preferata pe tort, si un panou pe care sa scrie,, LA MULTI ANI(numele ei)"

sper sa nu para prea complicat
pana maine nu e asa mult timp de facut tortul cu poza ei imprimata pe el...nu stiu ce sa zic

faceti-i o surpriza mare, sa vada cati prieteni buni are, calora le pasa de ea, e ceva frumos:X