| katalyn_2632 a întrebat:

Maine este ziua mamei mele. Ce cadou sa-ifac?( nu am multi bani asa ca... ) Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Larisa a răspuns:

Ar trebuii sa-i iei ceva simbolic, parintii nu asteapta cadouri de la copii.Cred ca s-ar bucura mult daca i-ai confectiona ceva cu mana ta,gen ceva decoratie,sau o felicitare, stiu ca suna de cpii mici, dar atata timp cat avem parinti suntem niste copii cu totii

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

O floare si zi-i ca o iubesti nu cred ca altceva o poate bucura mai mult

| Detecandy a răspuns:

Poti sa ii iei chiar si o cutie cu bomboane.Gestul conteaza. Succes!

| alexutza003 a răspuns:

O bluzita o esarfa un fard un parfum o pereche de cercei nu trebuie sa fie din argint sau aur trebuie decat sa fie mai deosebiti ii poti face un tort