| Mangustă a întrebat:

Maine imi fac pasaportul si as vrea sa stiu, poza ti-o face acolo (daca ta, inainte, dupa?) sau trebuie tu sa ti-o faci ulterior la un magazin specializat sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| Mysteriouss a răspuns:

Iti spun eu sigur pentru ca mi-am facut de multe ori, iti face poza acolo, dar nu oricum trebuie sa stai cum iti spune si sa nu ai fata acoperita sau bretonul intr'un anume mod, o sa vezi acolo.

| Mysteriouss a răspuns (pentru Mysteriouss):

Multumesc pentru funda!

| Mangustă explică (pentru Mysteriouss):

Pentru nimic, dar vad ca TPU nu mi-a mai afisat completarea...Iti zisesem ca am bretonul pe toata fruntea si nu prea sta altfel doar daca il prinzi ca in clasa I... oare o sa fie mare problema cu asta?

| Mysteriouss a răspuns (pentru Mangustă):

Pe toata fruntea? Pai daca nu iti acopera ochii nu cred dar ca sa fii mai sigur incearca sa iti faci parul cumva in asa fel sa ti se vada fata foarte clar, pe mine nu m-a lasat cu doua cozii in fata si imi acoperea putin fata, astea sunt cam pretentiosi. bine dar asa e legea.

5 răspunsuri:
| MariaRawr a răspuns:

Ti-o face acolo. funda?puppy dog eyes

| EvanescenceOne a răspuns:

Cred ca ti-o face acolo.