| lolvere a întrebat:

Maine merg la scoala pentru inscrierile la liceu si nu stiu la ce profil sa dau

5 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

O sa regreti ca nu te-ai gandit la ce profil vrei sa dai, parerea mea.

| Laura a răspuns:

Felicitări.

| kate_3254 a răspuns:

Dupa propria experienta iti spun sa te duci la care te simti atrasa! Depinde ce iti place mai mult (stiintele exacte sau profil umanist daca ai imaginatia si creativitatea mai dezvoltate)
Daca nu iti place cu adevarat matematica sau nu te pricepi iti recomand filologie cea mai buna alegere!

| AnonymuxX a răspuns:

WHAT!?!?! Inca nu te-ai gandit...pfff depinde de tine ce iti place mai mult...

| kiddo_2170 a răspuns:

Eu sunt la filologie.as zice ca am facut o alegere buna