| Simplyy a întrebat:

Mama mea, de fiecare data cand imi fac o prietena noua, trebuie sa existe ceva la ea care sa nu ii placa si ma obliga sa inchei prietenia, si nu imi place ce ma pune sa fac, deoarece pic intr-o situatie proasta, si ma simt destul de aiurea fata de aceea persoana. Cum sa o fac sa ma inteleaga si sa imi lase prietenii in pace? straight face

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

E prea grijulie.
E iubita ta, nu e iubita ei laughing.
Tu o alegi pentru ca iti place, nu ar trebuie sa se bage in asta, poate doar cu sfaturi, in rest cu nimic.
Nu o asculta, stai cu cine iti place, nu te desparti de o fata pentru ca asa vrea ea.
E mama ta, dar totusi...

3 răspunsuri:
| 342 a răspuns:

Tipa la ea!

| arianaregina10 a răspuns:

Poate i-ai explica ce ai pe suflet si roag-o sa nu se mai amestece in prieteniile tale. Orice mama face asa. VREA SA ISI PROTEJEZE COPILUL, dar in orice caz fa asa si ai discuta cu ea pe tema asta FUNDITA?

| nedelcu11 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, si daca asta nu merge, ascundeti prietenele