| andruska145 a întrebat:

Mama vine mereu obosita de la munca si vreau sa fac ceva dragut pentru ea si nu stiu ce.
va rog ajutati-ma, dar in afara de mancare si curat asta fac deja...

Răspuns Câştigător
| MarianCristianChisC a răspuns:

Pai fa-i o felicitare si pune-o undeva sa vada direct cand vine, si cand ajune in casuta da-i niste flori rosi frumoase sau da-i daca sunt trandafiri sti ce semnifica,
si spune-i: "Mama te iubes si iti sunt recunoscatoare pe tot ce faci pentru mine" atat sau gaseste tu ceva.Si e frumos pentr ce faci pentru mama ta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o undeva. Dar undeva unde e liniste si aer curat, ca sa se odihneasca. La iarba verde, la strand, etc. Tu sa ai pregatit totul din timp ca sa fie o surpriza frumoasa.

| adry2001 a răspuns:

Pai inainte sa vina acasa tu du-te la un restaurant ceva mai linistit si suna sa vina repede acolo ca tu nu esti acasa.