| CaptchaPer a întrebat:

Mananc foarte mult si imediat dupa vomit putin de tot,... ca si cum nu as fi mancat doar o imbucatura. De ce? La inceput vomam mai mult dar acum doar asa. Si cum sa fac sa fie ca la inceput?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, buna.
Problema este ca mananci prea mult deodata. Stomacul ti se incarca foarte mult si de aceea vomiti.
Incearca sa mananci mai putin. Niciodata sa nu mananci pana te saturi pentru ca mereu, orice ar fi, mai gusti cate ceva intre mese.
Sper ca te-am ajutat! Multa sanatate happy

| CaptchaPer explică (pentru anonim_4396):

Problema mea e ca vreau sa dau tot ce am mancat afara big grin dar nu iese doar putin de tot! multumesc