| KiSS_4146 a întrebat:

Mancati dupa ora 8 seara?
eu nu happy

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Sincer.eu ma aptin sa mananc dupa ora 8 searalaughingdar uneori tata se pune sa manance pe la ora 12-1 seara... iar cand il vad ca mananca cu pofta pap si eulaughing
dar nu mam ingrasat niciodatawinkinghappy

15 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Depinde. dar vorba lui roxyprincesss de multe ori incerc sa ma abtinbig grin
Oricum. sfatul medicilor este sa nu mananci mai tarziu de 8 seara.nu este prea bine pentru organismthinking

by daiiwinking

| ViVi a răspuns:

nu mananc dupa ora 8

| Chocolate a răspuns:

Mananc cand imi este foamelaughing

| Ruxyana a răspuns:

Ms pentru fundita:X:X:*

| AndreeA_4571 a răspuns:

Eu mananc si ma bucur ca nu ma ingras! rolling on the floor

| Betty18 a răspuns:

Aseara eram la pc si mi s-a facut foame. ce aveam prin casa nu imi trebuia si mi-am facut cartofi la ora 1:30rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

succes!

| Helene a răspuns:

Deci eu mananc cum se zice ca "Vaca"hee hee. Mananc cam 4 feluri de mancare intre care mai adaug un desert suc si apa la greu.Nu ma ingras si nu am probleme de sanatate

| NuConteazăCine a răspuns:

Nu chiar.
Adica mananc fructe happy. sau un iaurt. ceva usor happy

| www a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Foarte rar după această oră.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dahappyla ora aia fac mancarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mananc la orice ora nu conteaza si la 3 daca ma trezesc mananc.nu tin cont da dimineata cand ma trezesc fac niste abdomene niste exerciti si nu ma ingras.eu am tinut asa ca un fel de diete cand mancam mancam putin dar des adica cam din 3 in 3 ore si am slabit 4 kg inntro saptamana jumate incercati si voi poate merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da maninc uneori, si m-am ingraasat un pic, si acum sunt pe exercitii, pentru abdomen ca restul nu ma deranjeaza jjejej

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da maninc uneori, si m-am ingraasat un pic, si acum sunt pe exercitii, pentru abdomen ca restul nu ma deranjeaza jjejej

| kmelutza a răspuns:

Da, mananc...chiar mult.adica pap pe la 8 si apoi pe la 12-1 pap iar. k daca ma apuca fomitabatting eyelashes. Mananc oricand dar nu ma ingras.cu toate k as mai vrea macar un picbig grinbig grin