| Elena1234456 a întrebat:

Matematica-informatica sau stiinte ale naturii (pentru profil liceal)? Ce preferati?

Răspuns Câştigător
| ReveuseKaari a răspuns:

Eu sunt la ştiinţe ale naturii. Nu prea mă dau în vânt după mate, nici după info. Dar îmi place chimia, fizica şi biologia happy. Dar tu trebuie să dai la ce profil ţi se potriveşte mai bine.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Stiinte ale naturii clar

| InLove a răspuns:

Stiintele naturiio, probabil ca matematica ar fi ultima optiune, ma descurc, dar nu am pasioneaza de loc, si mi se pare grea!

| FanMJJ a răspuns:

Eu as zice stiinte socialewinking

| mleeky18 a răspuns:

Si eu am avut de ales si am ales mate infohappy nu ma descurc ff bine cu matematica dar in orice cazhappy imi place ca fac si lb straine si infohappy

| vanciu_5272 a răspuns:

Desigur informatica