| aaaaaaaaaaaaa1234 a întrebat:

Mda, in sfarsit reincepu scoala si pentru mine... iar azi, in sala de curs in dreapta mea era liber, asa ca se aseza' unu'.

Intrebarea mea e: Ma' da ce naiba aveti unii? Sunteti certati cu apa? Aveti alergie la sapun? Periuta de dinti va sperie? Ati auzit de dus doar la televizor?

De ce naiba mirositi mai rau decat niste cadavre?!?!?!

Ok, stiu ca in Iasi nu e apa calda, da' eu cum de fac dusuri reci?

Mda, postez "intrebarea" asta in speranta ca vreun dobitoc din asta nespalat se simte si poate... poate merge sa faca un dus straight face

5 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

laughing E foarte funny laughing mai ales comentariile sunt tari laughing.

| aaaaaaaaaaaaa1234 explică:

Se pare ca deja am...atins un nespalat:D
http://i.imgur.com/vr0MX.png

| aliceinchains a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Ha ha! laughing Îi iubesc pe ăștia care se dau de gol în halul ăsta. Și eu câte mesaje de genu' primesc, numai cu urări de "bine". Și ca să-ți și răspund: și eu am în clasă specimene de genul, care pur și simplu PUT! Unii pot avea și probleme, transpirații abundente etc. și se tratează, dar majoritatea nu se spală de... lene, comoditate. Am stat acum câteva zile lângă un coleg, îmi venea să vomit, groaznic miros!

| iNs a răspuns:

Foarte adevarata faza asta.Asta este Romania.Romania te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au văzut parodia aia cu apa care face rău (ştii tu, părinţii uniţi în lupta cu apa, cred că ştii despre ce e vorba de pe Youtube) şi au luat-o în serios. Altfel, nu îmi explic cum poate cineva să stea nespălat şi să miroasă în halul ăla, nu simt tot jegul ăla pe pielea lor? Nu îi incomodează?