| Oanna07 a întrebat:

In seara asta merg la o petrecere unde este invitat si fostul meu iubit. Vreau sa stiu cum ar trebui sa ma port, sau ce sa vorbesc, ce ar trebui sa fac ca sa il atrag dar in acelasi timp sa fiu si distanta...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oana? Vrei sa te joci cu focul?

| Chamberlin a răspuns:

Deci tu inca il mai iubesti, nu?
Fa ce vrei tu, nu esti marioneta nimanui, trebuie sa iti faci un plan ca sa te distrezi...hee hee ce sa vorbesti si cu cine!?
Distreaza-te cum vrei tu, nu ne intreba pe noi!

| Robert_Robii_1996 a răspuns:

Hei :*
In primul rand nu ar trebui sa iti fie teama sau rusine ca va veni si fostul tau iubit, ar trebui sa te simti rexlaxata si sa te distrezi.
In al doilea rand, din cate am vazut ca ai scris mai sus ar vrea sa il atragi.Pai ar trebui sa mergi la el sa mai vorbiti cate ceva(daca nu o va face el primul), si dupa aia poate ca ai putea sa mergi sa vorbiti despre o posibila relatie.
Spor sa ai si distractie placuta! :* happy

| clauclaudiaa a răspuns:

Fii indiferenta

| Grigorescu_Jaklyn_1982 a răspuns:

Pai in primul rand inbracate super in al doilea rand nu te conporta diferit cu el si eventual fal gelos! laughing)