| mariamara a întrebat:

Maine la noi la scoala este Bal...si un baiat tocilar,cu cosuri, inalt...dar chiar urat nu a avut niciodata o prietena m-a invitat, si eu i-am spus ca merg cu alte 2 fete si ca nu mergem pe cupluri.Dar el s-a cam suparat si eu chiar nu vreau sa merg cu el eu il astept pe fostul meu prieten si el acum sta cu fosta mea bff, dar chiar nu stiu ce sa fac pentru ca eu cu fostul meu prieten suntem acum bff si nu stiu cum si ce sa fac pentru ca eu chiar vreau ca el sa ma invite si nu prea cred ca o va face. Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Ei bine, traim intr-o era foarte evoluata, asa ca nu s-ar intampla nimic daca l-ai invita tu. Asa ca: fa-ti curaj si invita-l!

| mariamara explică (pentru BiAnCaIoAnA2000):

Problema e alta...astazi l-am intrebat daca se duce cu Teodora(O colega) si mi-a zis ca nu ca ce el danseaza si singur nu-i trebuie fata straight face Ce nu stiu daca sa-l invit sau nu ca mi-e ca ma refuza si o sa ma fac de ras straight face

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns (pentru mariamara):

Atunci eu zic sa incerci sa bati apropouri subtile, poate se prinde si daca nu se prinde du-te la bal cu cele 2 prietene ale tale si distreaza-te. lasa totul sa vina de la sine si va fi o seara frumoasa. cine stie? daca stai pe langa el poate veni la tine si te invita la dans(daca n-are partenera). sper sa ai o seara minunata, SUCCES!

| mariamara explică (pentru BiAnCaIoAnA2000):

Mersi! S-a terminat balul...si nu m-a invitat adica am dansat dar in grup straight face Si el a stat cu fete de a 7-a straight face Mi-a stricat seara...