| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma va rog cu ceva! Am la scoala un coleg de care imi place si mi-a zis ca ma place si el 50%. Cum il pot atrage? Cum il pot face sa ma placa si el mai mult? Cum mi-l pot face un prieten foarte apropiat, sau iubit?

7 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Comunicarea este rodul relatiilor! Sper ca ai inteles. Succes cu baiatul :*

| NeimaginabilA a răspuns:

Zi ca-ti place de el!

| Ina93 a răspuns:

Prima oarasa sa incepi sa vorbiti sa va cunoste mai bine..si dupa poate si iubit.
deci de inceput incearca sa vb cu el

| Yuyakee a răspuns:

Vorbeste cu el si afla ce aveti in comunhappy

| UnstableX26 a răspuns:

A zis ca tine la tine 50%?laughing))) isi bate joc de tine.

| Dnca a răspuns (pentru UnstableX26):

Nu cred pentru ca e un baiat serios.Si daca iti bati joc de ceilalti ....mai bine nu mai da raspunsuri.

| scliicimisto12 a răspuns:

Pai incearca sa intri in vorba cu el sa va cunoaste si poate o sa reusesti.