| Trollerul a întrebat:

Merg purtate si asortate toate astea oare? (Sunt baiat) Deci, o pereche de jordan's adidas pro model, blugi verzi mai inchis stramti jos, un tricou cu print de armata lung pana peste fund, si o foita neagra lunga cat tricoul, si in cap un snapback Raiders.Deci?

2 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Daca esti baiat ce dracu' te intereseaza? Iti spun eu cum trebuie sa te asortezi: bagi mana in dulap, tragi afara tot, inchizii ochii si alegi trei chestii, sperand sa fie chiloti, pantaloni si un tricou... si esti 100% asortat

| Trollerul explică (pentru TeckTonik997):

E o problema daca nu sunt ultimul taran de pe strada si vreau sa ma asortez? straight face