| Mentalist09 a întrebat:

Merita in zilele de astazi un iPhone 3GS cumparat nou?
Mentionez ca vreau sa-l folosesc doar pentru:
-Sms/wapp/facebook/ask/2-3 jocuri...

Funda!

4 răspunsuri:
| andrei690 a răspuns:

DA Merita

| andrei690 a răspuns:

Iphone 3gs sunt vechi dar sunt din vremea cand Apple facea telefoane super. costa 200 250 unul impecabil cu toate accesoriile. si in plus pentru ce vrei tu este super ok

| MadaMadalici a răspuns:

Nu, nu merita mai ales nou. Iti recomand sa iti cumperi un iphone4 second...le gasesti la 400-500 de lei.

| xcxxx a răspuns (pentru MadaMadalici):

Ba da, iPhone 3GS merita pentru asa ceva. iPhone 4 nu e prea bun, mai degraba iti iei 3GS, e mai bun decat 4, este aproape cat 4S.
Bafta!