| anonim_4396 a întrebat:

Sall all

As vrea sa îmi iau un iPhone 6s și as vrea sa știu dacă merita.
Vreau sa știu cam cat ar tine bateria (țin să Menționez că o sa l folosesc pentru Facebook, insta, poze, YouTube și cateodata jocuri)

Ce Spune-ți? Se merita?

1 răspuns:
| amogus29328948 a răspuns:

Nu cred ca merita. Eu nu sunt fan Apple, nr. de aplicatii fiind mai restrans. Va recomand un Samsung S6 edge. Are o baterie decenta si se vede bine pe YT (daca va convine ecranul edge). Daca nu pai un S6 normal ar fi ok.