| BebeStrumf a întrebat:

Credeti ca persoana care a inselat o data intr'o relatie merita si a doua sansa?

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Poate ca merita... Poate ca merita si fostul` dar n`am fost dispusa sa-i accept toate prostiile astea, cel putin e clar! cel care a facut`o o data o va face si a doua oara, si a treia si tot asa pentru ca traieste cu gandul ca o sa-l ierti mereu.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată nu!
Pa, pa.

| PrecioussGirl a răspuns:

Mai intai sa iti dovedeasca ca merita a2a sanse (sorry de cacofonie rolling eyes) si dupa aia mai vorbiti happy

| ionutzul31 a răspuns:

Toata lumea merita o a 2-a sansa, nu crezi? happy

| sL0boz a răspuns:

Depinde cum te insealawinkingdaca e baiat si e la o petrecere cu... din astea de pe centura, beat, se scuza normal.
Daca a fost cu una si a avut o relatie mai serioasa (dai papucii )
Daca e fata si inseala un barbat, good bye.

| djcrazyroxxy a răspuns:

Paiiiii Da! :** Intr-un fel daca ti la el /ea trebuie sa ii dai a doua sansa ca daca nu eu dai suferi mai mult decat daca iai fi dato crede-ma! Bafta! Pusiii :*

| RANGE a răspuns:

Categorig NU.De ce pentru ca mai insala inca odata...si inca odata

| LaLaLea a răspuns:

Nu...pentru ca isi bate joc de tine

| BebeStrumf explică:

@CodryPinka,nu mi'ar placea sa o patesc, dar daca ala te'ar iubi ai fi dispusa sa ierti?

| BebeStrumf explică:

@ionutzul31,da,dar ce facem cu respectul de sine?

| Vara200 a răspuns:

Da,merita a 2-a sansa! Pentru ca daca il/o iubesti ii dai si a doua sansa, fiecare are dreptul la o a doua sansa! love struck Pa!

| Gabitssaa a răspuns:

Nu... deoarece o sa faca acelasi lucru. Am patit-o pe pielea meahappy

| Keshaaa a răspuns:

Cine calca o data stramb, calca si a 2-a oara.

| Catalin_1945 a răspuns:

Daca o face prima oara o face si a doua si tot asa, deci nu merita

| XAzazelX a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice om, merita a 2 a sansa,dar,de multe ori,asta inseamna distrugerea ta psihica si morala.Daca a inselat o data, sigur va exista si o "alta data", cu mici exceptii.Vorbesc total in cunostiinta de cauza. Exista o vorba din batrini:"nu mai inveti boul batrin la jug". Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar se poate indrepta si chiar ii pare rau, poti sa il ierti, dar nu cu una cu doua.
Provoacal la o discutie si lasa'l sa iti explice, uitate atent la el si daca incearca sa dea vina pe tine, s-a ars si nu merita nici o sansa.
Daca consideri ca poti sa il ierti nu il saruta atunci, spune'i ca il ierti si doar o posibila imbratisare la despartire. Trebuie sa il chinui un pic ca sa se simta vinovat si sa nu mai se repete.

| crisanmada a răspuns:

Depinde ce fel de pertsoana este intelegi?