| Dania_3548 a întrebat:

M-am impacat cu fostul pe care nu il mai iubesc ca la inceput, dar tin la el. Dar este un baiat, L., pe care chiar il iubesc. Am vorbit cu el si a spus ca si el tine un pic la mine si ca acum are niste probleme si imi spune peste doua saptamani daca imi acorda o sansa sau nu, dar eu stau cu D. Eu nu sunt asa dura sa ii spun "Pa!" si gata, imi e frica sa nu il ranesc pe D., dar ideea este ca si el m-a inselat si m-a facut sa sufar enorm, iar L. este un baiat foarte bun si chiar stie sa aprecieze o fata din cate am vazut. happy Credeti ca merita sa ma despart de D. pentru L? Argumentati! Si daca da, cum sa ii spun, in ce mod ca sa nu il ranesc (pe D.)?

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Dacă te-a înşelat nu ştiu de ce te-ai mai împacat cu el şi acum îţi e frică că-l răneşti o_O dă-i papucii mai repede şi aşteaptă poate vei fi cu L.

p. S - te-a înşelat, te-a făcut să suferi şi nu-l mai iubeşti de ce te-ai împacat cu el?

TaNya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu-l iubesti nu are rost sa stai cu el.plus pe langa faptul ca tea inselat, ceea ce iti demonstreaza ca nu te iubeste.mai bine dati o sansa cu L.parea mea