| facmandu a întrebat:

Merita oare un baiat sa il sun in fiecare zi si miine sa primeasca ceva de la mine?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Merita daca il iubesti si te iubeste

| IsabelaIssa a răspuns:

Ce intrebare e asta? laughing "Un baiat"? Cine e acel baiat si de ce sa merite? Tu stii mai bine daca merita sau nu, noi nu il cunoastem.

| LolaLollita a răspuns:

Un baiat? Un baiat oarecare?
Pai tu il suni in fiecare zi. Si el ce face? Te suna? Te cauta?
Daca nu, atunci clar nu.
E o "sarbatoare" a indragostitilor, nu a unui baiat oarecare pe care il placi, nu e un motiv sa-i iei cadou daca nu e nimic intre voi.

| nicoletapu a răspuns:

Depinde de acest baiat.Inainte de a face acest pas verifica-l daca te iubeste cu adevarat.Si eu am prieten si stiu ca ma iubeste deoarece ma suna non-stop si nu poate dormi fara sa-mi spuna noapte buna.Nu cred ca trebuie sa il suni tu lasa-l sa astepte doar asta te va consola si vei afla daca te iubeste cu adevarat...