| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu...Imi place foarte mult de un baiat sunt obsedata dupa el dar el ma suna caam rar...intr.o seara ne.am intalnit si am facut sex cu el.am vrut sa fac asta crezand ca ne vom apropia mai mult..si in seara aia mi-a promis ca ma va suna mereu si mi-a zis ca ma iubeste. credeti ca si el ma place din moment ce a vrut sa o faca cu miine? oare ce parere are acum despre mine.sad

12 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

E cam naspa situatia, ar trebui sa fi mai sociabila nu direct sa te "arunci" sa faci sex.

| raluk27 a răspuns:

Ai fost gasca. Poti sa-ti iei adio. Cum poti fi atat de naiva? De ce crezi ca te-a cautat? Pt ca a simtit cate este de disperata dupa el, avea chef sa faca sex, iar tu erai cea mai la indemana, prada usoara si sigura. Nu, nu te place. Te-a folosit doar pentru sex. Nu il mai suna, nu il mai cauta. faptul e consumat. Pe viitor respecta-te mai mult. Nu te culca cu un baiat care nu te place suficient, care nu te iubeste.

| TheAce a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci sange rau daca nu e cazul. Daca chimia dintre voi 2 e puternica atunci lucrurile se pot aseza intr-un mod favorabil. Tine insa minte ca e foarte importanta comunicarea si intelegerea dintre voi 2.

| tr3ig a răspuns:

Te-a mai sunat de atunci? asa cum a promis? daca nu asta ti-e "norocu" era un fel de vrajtor care a vrut doar sa ti-o traga si a reusitwinking

| WildDream a răspuns:

A vrut sex si l-a obtinut fara nici un efort, acum daca te mai cauta e pentru ca ar mai vrea sex, dar in nici un caz nu te iubeste.

| Urpaniel a răspuns (pentru WildDream):

Exact.
E ca şi cum i-ai dat medalia de aur într-o cursă la care nu a trebuit să participe.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Draga stai linistita baiatu a vrut de la tine doar sex.fiindca tu i-ai dat ce voiai acum pa pa! aaa si inca ceva chiar tu ai spus esti obsedata de el, asa ca relatia nu v-a merge.relatia trebuie sa fie bazata pe iubire nu pe obsesie.

| shadow222 a răspuns:

Imi pare rau de tinesad sincer renunta la porc incearca sa alegi cu grija alte decizii nu mai fii naiva acum cine stie cate mai prosteste ca si tinesad vezi-ti de viata cauta pe cineva nu te mai avanta la sex ca asa devii o stii tu... si este diferenta din a iubi si a fi obsedat!

| onlyagirl a răspuns:

Sa te apropii de el? asta e valabil numai intr-o relatie adevarata.imi pare rau sa spun ca ai luat o decizie gresita.nici intr-o relatie nu trebuie sa te arunci asa, numai daca simti lucrul asta, iar in cazul acestei obsesii. dati seama ca el e doar un capriciu pentru tine, pentru ca nu te cauta, iar tu iti doresti sa il ai. exact ca un copil ce isi doreste o jucarie.am un singur sfat si cred ca e cel mai potrivit:maturizeaza-te! iubirile frumoase nu sunt cele fortate, ci acelea naturale, care se nasc din lucruri simple si compatibilitate! te pup, nu te supara, cred ca am fost putin cam dura...

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

DOAMNE. Tu realizezi ce ai facut?! Sincer, te-a fraierit. Nu te place. A zis ca te iubeste doar pentru ca tu i-ai oferit ce a vrut "sex". Dar, acum nu mai ai ce face. Iti dau un sfat : NICIODATA sa nu mai fii asa de disperata. El acu' si-a facut treaba si fii sigura ca nu o sa te mai caute.
Scumpo, noi nu te criticam dar. asta e adevarul. sper ca ti-a intrat macar ceva in cap din ce am zis, noi incercam sa te ajutam.

| ovidiu2295 a răspuns:

Proasta alegere. Cred ca nu te va mai suna deloc. Cel putin pana are din nou nevoie de tine

| PhDachiever a răspuns:

Te-a luat de fraiera, ceea ce si esti. I-ai dat ce-a vrut, acum poa' sa-si faca bagajele si sa plece (< - metaforic).
Totusi, daca ai noroc (mult noroc, nu oricat), ar putea fi interesat de tine in continuare. Fie pentru o relatie, fie pentru intretinere de raporturi sexuale.