| fadeeegr a întrebat:

Merita sa investeti in haine?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, ajunge sa ai strictul necesar

| Sofer a răspuns:

Da, pentru ca iti schimba aspectul.

| sofisis a răspuns:

Depinde. Daca te referi la a cumpara lucruri mai scumpe si de calitate mare, da. Daca te referi doar sa cheltuiesti milioane multe sa ti iei toale multe, nu.

| Emma30555 a răspuns:

Eu zic ca merita. Te fac sa te simti bine, e placut sa fi modern si sa ai imbracaminte, incaltaminte de calitate, bineinteles sa ai si gusturi, mai ales daca esti fata, daca esti baiat nu e chiar la fel dar tot e bine sa fii imbracat cu gust

| Popa482 a răspuns:

Daca investesti in haine de calitate, da, daca vrei sa investesti in chinezari, nu. De multe ori si haina il face pe om nu numai omul pe ea.

| RebecaManea a răspuns:

Normal, doar nu iesi pe strada dezbracat