| azull007 a întrebat:

Metin2 TradeHack New Update 2/19/2012!
Functioneaza 100% pe Ro/Uk/Pl/De, nu merge pe private
Cine vrea lasati idu de mess.

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Homosexualule, nu joci pe private si de aia nu merge? Munceste daca vrei sa ai iteme, nu sta pe TPU la cersit.

| azull007 explică (pentru Thunderstruck):

Unde vezi mah u ca stau la cersit? Si da nu joc pe private...ce pampalau

| Thunderstruck a răspuns (pentru azull007):

Nu te-ai prins vad, tu vrei sa dai trade-hack-ul cu keylogger cu tot copilasule.
Stai la cersit pentru ca astepti sa bagi un keylogger unuia de 30... Munceste ma, e foarte usor jocul asta daca il joci cu cap.

4 răspunsuri:
| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.

| Clau95200 a răspuns:

Mai frate. laughing cine e prost sa lase id si + il dai pe gratis rolling eyes se poate? FTW tu daca ai tradehack il dai pe degeaba presupun. nici nu stii sa minti nene /straight face nu te mai da mare hacker ca nu esti straight face